Připojte se k profesionálům

Možná už máte pár pracovních zkušeností. Možná zvažujete odchod ze své první práce. Chcete se posunout v kariéře a pracovat na zajímavých projektech. Nebo hledáte zaměstnání, kde je příjemná a přátelská atmosféra. Staňte se součástí AIMTECu.

Lidé k nám často přechází. A už u nás zůstanou

Jsme lepší zaměstnavatel než konkurence. Víme to od našich zaměstnanců. Máme pro vás práci, která dává smysl. Vaše nápady i pracovní nasazení umíme odměnit nejen slovy.

  • Snadno naskočíte do provozu. Na začátku vám všechno v klidu vysvětlíme a se vším vás seznámíme. O radu u nás můžete poprosit kdykoliv a kohokoliv. Kolegy i nadřízené.
  • Chceme, ať je vám u nás dobře. Nepřehlcujeme vás. Víme, co je možné zvládnout a že se všichni učíme i ze svých chyb.
  • Vážíme si vašich názorů a vždy s vámi jednáme na rovinu. Nezatěžujeme vás zbytečnou byrokracií, předpisy a kontrolami. Důvěřujeme vaší vlastní zodpovědnosti a chceme, ať se u nás můžete realizovat.

U nás můžete pracovat třeba na těchto projektech

Aimtečáci jsou u nás spokojení

Nyní jsem zpátky v AIMTECu a díky této zkušenosti už dokážu formulovat konkrétní důvody, proč zde chci pracovat: středně velká agilní firma s českými majiteli – takže oproti start-upu už má svůj business a oproti nadnárodní firmě je stále agilní; schopný management; unikátní firemní kultura, která je přátelská a otevřená; programování, které mě baví a má skutečný přínos pro naše zákazníky.
- Hung Duong Manh
Programátor
Po nástupu jsem byl doslova na větvi z toho, s jakou péčí se mě ujali kolegové z personálního a IT oddělení. Až jsem skoro zapomněl, že taky asi budu muset i pracovat, ale díky podpoře a trpělivosti ostatních kolegů jsem se brzy stal platným členem týmu.
- Richard Gabriel
Programátor

Otevřené pozice

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic