Připojte se k profesionálům

Možná už máte pár pracovních zkušeností. Možná zvažujete odchod ze své první práce. Chcete se posunout v kariéře a pracovat na zajímavých projektech. Nebo hledáte zaměstnání, kde je příjemná a přátelská atmosféra. Staňte se součástí AIMTECu.

Lidé k nám často přechází. A už u nás zůstanou

Jsme lepší zaměstnavatel než konkurence. Víme to od našich zaměstnanců. Máme pro vás práci, která dává smysl. Vaše nápady i pracovní nasazení umíme odměnit nejen slovy.

  • Snadno naskočíte do provozu. Na začátku vám všechno v klidu vysvětlíme a se vším vás seznámíme. O radu u nás můžete poprosit kdykoliv a kohokoliv. Kolegy i nadřízené.
  • Chceme, ať je vám u nás dobře. Nepřehlcujeme vás. Víme, co je možné zvládnout a že se všichni učíme i ze svých chyb.
  • Vážíme si vašich názorů a vždy s vámi jednáme na rovinu. Nezatěžujeme vás zbytečnou byrokracií, předpisy a kontrolami. Důvěřujeme vaší vlastní zodpovědnosti a chceme, ať se u nás můžete realizovat.

Aimtečáci jsou u nás spokojení

AIMTEC byla jedna z firem do které jsem jednoduše chtěl jít pracovat. AIMTEC na mě působil jako moderní firma s uvolněnou atmosférou, která vám pomůže jít nahoru. Nejvíc mě baví, že mám možnost říct svůj názor komukoli včetně ředitelů.
- Marek Šabatka
Obchodník
AIMTEC je oproti tomu i se svými 170 zaměstnanci pořád jako rodinná firma. Všichni si pomáhají, baví se a táhnou za jeden provaz. AIMTEC se nestydí říct ‚chceme být nejlepší‘. Vždy má ale na paměti zaměstnance a kvalitu pracovního prostředí.
- Petr Krištof
Konzultant

Otevřené pozice

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic