Připojte se k profesionálům

Možná už máte pár pracovních zkušeností. Možná zvažujete odchod ze své první práce. Chcete se posunout v kariéře a pracovat na zajímavých projektech. Nebo hledáte zaměstnání, kde je příjemná a přátelská atmosféra. Staňte se součástí AIMTECu.

Lidé k nám často přechází. A už u nás zůstanou

Jsme lepší zaměstnavatel než konkurence. Víme to od našich zaměstnanců. Máme pro vás práci, která dává smysl. Vaše nápady i pracovní nasazení umíme odměnit nejen slovy.

  • Snadno naskočíte do provozu. Na začátku vám všechno v klidu vysvětlíme a se vším vás seznámíme. O radu u nás můžete poprosit kdykoliv a kohokoliv. Kolegy i nadřízené.
  • Chceme, ať je vám u nás dobře. Nepřehlcujeme vás. Víme, co je možné zvládnout a že se všichni učíme i ze svých chyb.
  • Vážíme si vašich názorů a vždy s vámi jednáme na rovinu. Nezatěžujeme vás zbytečnou byrokracií, předpisy a kontrolami. Důvěřujeme vaší vlastní zodpovědnosti a chceme, ať se u nás můžete realizovat.

U nás můžete pracovat třeba na těchto projektech

Aimtečáci jsou u nás spokojení

Mé přání bylo zřejmě vyslyšeno, protože ve správný čas se na obzoru objevila možnost pracovat pro AIMTEC. Učinil jsem tedy nejlepší rozhodnutí v životě a potvrdilo se mi, že člověk může být se svou prací spokojený, může ho bavit a dokáže se seberealizovat.
- Jakub Irber
Konzultant DCIx
Už od začátku jsem cítil, že jsem se stal součástí něčeho výjimečného. Kombinace otevřené firemní kultury, nesmírně inspirativního prostředí a téměř neomezených tržních příležitostí se staly živnou půdou nejen pro růst firmy samotné, ale přirozeně i pro odborný růst nás všech, kteří jsme na tomto úspěchu denně pracovali.
- Pavel Roub
Channel sales manager

Otevřené pozice

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic