Příběhy zaměstnanců

Přečtěte si, jak nás vidí zaměstnanci

Jsme pyšní na to, že od nás lidé neodchází.

Víme, že jsou to nejdůležitější, co ve firmě máme.

Poznejte jejich příběhy. Možná podobný příběh čeká i na vás.

Konzultant pro výrobní plánování spolupracuje s kolegy z obchodu, s vývojáři i se zákazníkem. Obchodníci musí zákazníka navštívit a vysvětlit mu, v čem jim Asprova může pomoci. Pokud se zákazník pro náš produkt rozhodne, je třeba propojit jeho podnikový informační systém s Asprovou. Když jsou systémy propojené, musí se definovat pravidla pro plánování.

- Vašek Sinkule
Konzultant
Po nástupu jsem byl doslova na větvi z toho, s jakou péčí se mě ujali kolegové z personálního a IT oddělení. Až jsem skoro zapomněl, že taky asi budu muset i pracovat, ale díky podpoře a trpělivosti ostatních kolegů jsem se brzy stal platným členem týmu.
- Richard Gabriel
Programátor
Co je na AIMTECu neuvěřitelné, jsou jeho zaměstnanci. Ve firmě panuje velmi přátelská atmosféra, všichni jsou na sebe milí a vychází si vstříc. Skvělé je, že firma je dostatečně veliká na to, aby měla určité standardní procesy a přesto není zužována předpisy a nařízeními. Každý, kdo chce něco změnit, má nějaký nápad apod., má šanci.
- Radek Bouda
Programátor
Když jsem před pěti lety opouštěla akademickou půdu, řekl mi pan profesor, že kdo chce skutečně pracovat, najde uplatnění vždy. Bez velké praxe jsem v AIMTECu dostala obrovskou šanci spolupodílet se na vytváření dobrého jména společnosti.
- Petra Troblová
Marketingová manažerka
AIMTEC je oproti tomu i se svými 170 zaměstnanci pořád jako rodinná firma. Všichni si pomáhají, baví se a táhnou za jeden provaz. AIMTEC se nestydí říct ‚chceme být nejlepší‘. Vždy má ale na paměti zaměstnance a kvalitu pracovního prostředí.
- Petr Krištof
Konzultant
Už od začátku jsem cítil, že jsem se stal součástí něčeho výjimečného. Kombinace otevřené firemní kultury, nesmírně inspirativního prostředí a téměř neomezených tržních příležitostí se staly živnou půdou nejen pro růst firmy samotné, ale přirozeně i pro odborný růst nás všech, kteří jsme na tomto úspěchu denně pracovali.
- Pavel Roub
Channel sales manager
Na AIMTECu nejvíc obdivuji, že i když v době mého nástupu zaměstnával 150 lidí, je tu příjemná přátelská atmosféra jakov malé rodinné firmě. AIMTEC pravidelně pořádá hned několik veřejných nebo interních akcí a setkání, ať už jde o #AIMTECHackathon, nebo třeba AIMTEC Open Race – závod na horských kolech pro širokou veřejnost.
- Michal Drda
EDI specialista
Když jsem přišel do AIMTECu, začal jsem se učit na soukromé jazykovce angličtinu. Dnes již vyřizuji e-maily, telekonference, vše anglicky, se zákazníky po celém světě, v minulém roce jsem se dokonce dostal pracovně i do americké pobočky SAP v Atlantě.
- Michal Basl
EDI specialista
AIMTEC byla jedna z firem do které jsem jednoduše chtěl jít pracovat. AIMTEC na mě působil jako moderní firma s uvolněnou atmosférou, která vám pomůže jít nahoru. Nejvíc mě baví, že mám možnost říct svůj názor komukoli včetně ředitelů.
- Marek Šabatka
Obchodník
Mé přání bylo zřejmě vyslyšeno, protože ve správný čas se na obzoru objevila možnost pracovat pro AIMTEC. Učinil jsem tedy nejlepší rozhodnutí v životě a potvrdilo se mi, že člověk může být se svou prací spokojený, může ho bavit a dokáže se seberealizovat.
- Jakub Irber
Konzultant DCIx
Nyní jsem zpátky v AIMTECu a díky této zkušenosti už dokážu formulovat konkrétní důvody, proč zde chci pracovat: středně velká agilní firma s českými majiteli – takže oproti start-upu už má svůj business a oproti nadnárodní firmě je stále agilní; schopný management; unikátní firemní kultura, která je přátelská a otevřená; programování, které mě baví a má skutečný přínos pro naše zákazníky.
- Hung Duong Manh
Programátor

Otevřené pozice

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic