Jak to u nás žije

Je nás 170, ale pracujeme v mikrotýmech a nehrajeme si na pět linií managementu. A tak se nemusíte bát korporátní atmosféry. A pak je tu taky aimtečácká firemní kultura, která vás chytne a nepustí. I díky ní se rádi setkáváme v práci i mimo ni.

Důvěřujeme si

Víme, že jste zodpovědní a samostatní. Nemáme 5 linií managementu. Ani docházkový systém. Věříme vašemu rozumu.

Nepřetěžujeme se

Jedeme SCRUM. Důsledně. Nesesype se na vás 10 požadavků naráz. Nežijeme jen prací a nechceme to ani po vás.

Spolupracujeme

Respektujeme se. Pomáháme si. Slavíme úspěchy. Učíme se z chyb. A realizujeme i praštěné nápady.

Všechny naše interní hodnoty jsme sepsali do Příručky Aimtečáka. Varujeme vás – čtení této příručky může způsobit vznik motivace jít k nám pracovat, což má následně závažné dopady na život čtenáře.

 

Nechcete si naší příručku číst na počítači? Napište si o její tištěnou podobu! Pošlete nám na lide@aimtec.cz vaši adresu, kam chcete příručku poslat a my vám ji zdarma co nejdříve odešleme.

Pracovní podmínky si určíte tak trochu sami

Víme, že naši Aimtečáci nejsou sériové výrobky. A tak nerozdáváme benefity a nenastavujeme podmínky plošně, ale spíš se vás ptáme, co potřebujete a z čeho máte radost. Takže…
  • cestovatelé vítají ještě jeden týden volna navíc
  • studenti jsou rádi, že můžou pracovat podle volna ve škole
  • kolegyním po mateřské dovolené nabízíme zkrácený úvazek
  • někoho zajímají jazyky a možný meziroční nárůst mzdy vymění za intenzivní kurz

Práce z domu je u nás samozřejmost nejen pro kolegy se vzdáleným bydlištěm, ale i pro ty, kteří se daný den potřebují na něco soustředit nebo mají prostě rýmu.

Dává vám to smysl? Přidejte se do posádky

Jak žije AIMTEC

AIMTEC oslavil 20 let na trhu

Již 20 let usnadňujeme svým klientům život pomocí chytře využitých informačních technologií. A 9.9.2016 jsme to náležitě oslavili ve stylu THE ROARING TWENTIES PARTY. Koukněte se […]

AMOK 2016

AMOK, neboli Aimtečácký Mentálně Občerstvující Kongres (ne náhodou dostáváme při čtení pozpátku „koma“) pořádáme každý rok. Letos jsme se se 150 Aimtečáky vydali do malebných krajin Příbramska, na farmu Equitana.

Srážka cyklisty autem, umělé dýchání, resuscitace, brodění se kalužemi krve… To není horor, ale naše cesta na AMOK – Cestu jsme totiž spolu s organizací ZDrSEM (http://www.zdrsem.cz/) letos pojali praktičtěji…

V Le Mans jsme odjeli 24hodinový závod na in-line bruslích

Na startu bylo 625 týmů. Celkem závodilo 6 000 lidí.