Studentská brigáda v #AIMTECLab

Vyvíjíme softwarové nástroje pro zajímavé české i zahraniční firmy. Jsme dobří a je o nás zájem. Proto je u nás práce pořád. A když najdeme šikovného člověka, chceme, aby obohatil náš tým.

Sáhněte si na zajímavé technologie.

  • V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.
  • Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč. Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.
 

Chcete si sáhnout na zajímavé technologie?

V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.

Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč.
Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.

Inspirovat se u nás můžete těmito technologiemi.

Nebo si navrhněte vlastní projekt, který byste chtěli zrealizovat. Pokud nám bude dávat smysl, vyjdeme vám vstříc.

Aimtečáci jsou u nás spokojeni

Na AIMTECu nejvíc obdivuji, že i když v době mého nástupu zaměstnával 150 lidí, je tu příjemná přátelská atmosféra jakov malé rodinné firmě. AIMTEC pravidelně pořádá hned několik veřejných nebo interních akcí a setkání, ať už jde o #AIMTECHackathon, nebo třeba AIMTEC Open Race – závod na horských kolech pro širokou veřejnost.
- Michal Drda
EDI specialista
Už od začátku jsem cítil, že jsem se stal součástí něčeho výjimečného. Kombinace otevřené firemní kultury, nesmírně inspirativního prostředí a téměř neomezených tržních příležitostí se staly živnou půdou nejen pro růst firmy samotné, ale přirozeně i pro odborný růst nás všech, kteří jsme na tomto úspěchu denně pracovali.
- Pavel Roub
Channel sales manager