Studentská brigáda v #AIMTECLab

Vyvíjíme softwarové nástroje pro zajímavé české i zahraniční firmy. Jsme dobří a je o nás zájem. Proto je u nás práce pořád. A když najdeme šikovného člověka, chceme, aby obohatil náš tým.

Sáhněte si na zajímavé technologie.

  • V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.
  • Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč. Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.
 

Chcete si sáhnout na zajímavé technologie?

V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.

Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč.
Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.

Inspirovat se u nás můžete těmito technologiemi.

Nebo si navrhněte vlastní projekt, který byste chtěli zrealizovat. Pokud nám bude dávat smysl, vyjdeme vám vstříc.

Aimtečáci jsou u nás spokojeni

Mé přání bylo zřejmě vyslyšeno, protože ve správný čas se na obzoru objevila možnost pracovat pro AIMTEC. Učinil jsem tedy nejlepší rozhodnutí v životě a potvrdilo se mi, že člověk může být se svou prací spokojený, může ho bavit a dokáže se seberealizovat.
- Jakub Irber
Konzultant DCIx
AIMTEC byla jedna z firem do které jsem jednoduše chtěl jít pracovat. AIMTEC na mě působil jako moderní firma s uvolněnou atmosférou, která vám pomůže jít nahoru. Nejvíc mě baví, že mám možnost říct svůj názor komukoli včetně ředitelů.
- Marek Šabatka
Obchodník