Studentská brigáda v #AIMTECLab

Vyvíjíme softwarové nástroje pro zajímavé české i zahraniční firmy. Jsme dobří a je o nás zájem. Proto je u nás práce pořád. A když najdeme šikovného člověka, chceme, aby obohatil náš tým.

Sáhněte si na zajímavé technologie.

  • V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.
  • Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč. Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.
 

Chcete si sáhnout na zajímavé technologie?

V AIMTECu si leccos vyzkoušíte, naberete praxi a ještě dostanete finanční odměnu. Potřebujete jen notebook a 15–20 hodin týdně. Za měsíc bude hotovo.

Pořádné práce si v AIMTECu vážíme. Za šlapající prototyp vás čeká 5000 Kč.
Ale když to bude vážně dobré, tak i víc! A ještě z toho může vzniknout i dlouhodobá spolupráce.

Inspirovat se u nás můžete těmito technologiemi.

Nebo si navrhněte vlastní projekt, který byste chtěli zrealizovat. Pokud nám bude dávat smysl, vyjdeme vám vstříc.

Aimtečáci jsou u nás spokojeni

Po nástupu jsem byl doslova na větvi z toho, s jakou péčí se mě ujali kolegové z personálního a IT oddělení. Až jsem skoro zapomněl, že taky asi budu muset i pracovat, ale díky podpoře a trpělivosti ostatních kolegů jsem se brzy stal platným členem týmu.
- Richard Gabriel
Programátor
Když jsem před pěti lety opouštěla akademickou půdu, řekl mi pan profesor, že kdo chce skutečně pracovat, najde uplatnění vždy. Bez velké praxe jsem v AIMTECu dostala obrovskou šanci spolupodílet se na vytváření dobrého jména společnosti.
- Petra Troblová
Marketingová manažerka